Przejdź do treści
Page Loader
Czcionka: A A A
Kontrast: A A A A X

Archiwum wydarzeń

„Nowy Jork. Prohibicja” / spektakl muzyczny

Początek:
Koniec:
„Nowy Jork. Prohibicja” to muzyczna opowieść o narodzinach nowoczesnego świata, historia wielkiej amerykańskiej metropolii z lat 20. ubiegłego stulecia, którą rządziły jazz, mafia i prohibicja.

„Listopad”

Początek:
Koniec:
Listopad to jednocześnie mroczna baśń, horror i niezwykła historia miłosna. Bazując na estońskim bestsellerze, reżyser stworzył jedyną w swoim rodzaju filmową miksturę przywołującą dziewiętnastowieczny folklor w sposób niezwykle oryginalny i niemożliwy do podrobienia.

Spektakl taneczny „Autobiography” Wayne’a McGregora 23 MSTT

Początek:
Koniec:
Od 25 lat brytyjski choreograf i reżyser Wayne McGregor tworzy choreografie, badając życie z perspektywy ciała. Obecnie skupił się na postrzeganiu ciała jako archiwum, czego wyrazem jest „Autobiography” –  spektakl taneczny, w którym choreografia oparta jest na strukturze genomu Wayne’a McGregora.

INGA LEWANDOWSKA „CHOPIN SONGBOOK”/ PIOTR SELIM - KONCERT

Początek:
Koniec:
INGA LEWANDOWSKA „CHOPIN SONGBOOK”/ PIOTR SELIM – koncert w ramach cyklu LUBELSKI SALON ARTYSTYCZNY

Ojczyzno moja najmilsza / Koncert Galowy / 11. Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego.

Początek:
Koniec:
Ojczyzno moja najmilsza / Koncert Galowy / 11. Konkursu Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej im. Ryszarda Kaczorowskiego.

„VAN GOGH. U BRAM WIECZNOŚCI”

Początek:
Koniec:
Najnowszy film Juliana Schnabla to zmysłowa opowieść o najbardziej owocnym i zarazem najbardziej dramatycznym okresie życia Vincenta Van Gogha (Willem Dafoe). Malarz szuka nowego miejsca do życia. Za namową przyjaciela wyjeżdża z Paryża do Arles w Prowansji.

KUBA BADACH – TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA. OBECNY

Początek:
Koniec:

Płyta Tribute to Andrzej Zauchama już 10 lat! Nikt z nas jednak nie zapomniał urzekających interpretacji utworów Andrzeja Zauchy w wykonaniu Kuby Badacha. Płyta wciąż zyskuje nowych odbiorców, a starych przysparza o dreszcze. Takie wyjątkowe jubileusze należy czcić! Wraz z Kubą Badachem zamierzamy zrobić to najlepiej, jak potrafimy. 

 

Zapraszamy do wspólnego świętowania! Podczas koncertów Kuba Badach wykona utwory legendy polskiej sceny muzycznej - Andrzeja Zauchy, w nowych aranżacjach przygotowanych przez siebie oraz Jacka Piskorza.

 

Untitled - wystawa

Początek:
Koniec:
Zapraszamy na drugą odsłonę  “Untitled”, która będzie miała miejsce w Centrum Spotkania Kultur. Uroczyste otwarcie odbędzie się 04.10.2019 r. o godz. 17:00.